İnce'nin mitingine katılanlara "piç" diyen müdür yardımcısı: Bu sefer elimiz de belimiz de boş değil yiyen çıksın sokağa 194296559

kule reklam -->

20 Mayıs 2019 Pazartesi

Yaş Çay üreticisine ilk günden ŞOK.

İnce'nin mitingine katılanlara "piç" diyen müdür yardımcısı: Bu sefer elimiz de belimiz de boş değil yiyen çıksın sokağa

rizenabiz468*60 -->
09 Haziran 2018 Cumartesi 13:24
Bu haber 353 kez okundu
İnce'nin mitingine katılanlara

 

İstanbul Tuzla Evliya Çelebi Ortaokul Müdür Yardımcısı Aydın Şen, İnce’nin mitingine katılanları tehdit etti. Şen "15 Temmuz'da elimiz de belimiz de boştu bu sefer ne elimiz boş olur ne belimiz!!! Yiyen çıksın sokağa!!!" dedi.

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, dün akşam İstanbul Kadıköy’de bir miting düzenledi.

Binlerce kişinin katıldığı miting, sosyal medyada da çok konuşuldu.

Hesap tanıtımında, İstanbul Tuzla Evliya Çelebi Ortaokul Müdür Yardımcısı yazan “aydin” isimli kullanıcı, İnce’nin mitingine katılanları tehdit etti. Okulun kadrosuna bakıldığında, Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Aydın Şen isimli biri bulunuyor.

 

“NE ELİMİZ BOŞ OUR NE BELİMİZ YİYEN ÇIKSIN SOKAĞA”

Tehditlerinin çok fazla paylaşılmasının ardından hesabını kapatan Aydın Şen, Kadıköy’deki mitinge katılanları şöyle tehdit etti:

“15 Temmuz'da denediniz tank ile uçak ile tüfek ile baş eğmedik, şimdi Kadıköy'de 3-5 piçle mi başaracağınızı sanıyorsunuz? 15 Temmuz'da elimiz de belimiz de boştu bu sefer ne elimiz boş olur ne belimiz!!! Yiyen çıksın sokağa!!!”

“NE KADAR İT UĞURSUZ VARSA”

Hükümete yakın televizyon yorumcu Ömer Turan’ın, Kadıköy’deki mitingle ilgili paylaşımına da yorum yapan Aydın Şen, şu ifadeleri kullandı:

“Çıksınlar Ömer abi hazır çıkmışken kıyıda köşede ne kadar it uğursuz varsa 15 Temmuz'da asker diye bir şey yapmadığımız itlerin acısını alırız.”

rizenabiz468*60 -->

    Yorumlar

rizenabiz300*250 -->
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
  • batman'da büyük insanlık buluştu..
  • Nabız Gazetesi - Rize Haber , Rize Haberleri, Bölge Haberleri, Karadeniz Haber, Artvin Haberleri - 29 Mayıs 2015 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV