CHP'li Başkan OHAL ilan etti
06 Haziran 2020 Cumartesi

CHP’li vekilden şok iddia; “ÇAYKUR,FETÖCÜ ÇAY TV’NİN UYDU PARASINI ÖDÜYOR”

CHP'li Başkan OHAL ilan etti

"personelim sahadayken ben eve kapanamam" dedi!

30 Mart 2020 Pazartesi 14:43
Bu haber 846 kez okundu
CHP'li Başkan OHAL ilan etti
Murat Sökdü yazdı...

Bodrum'un CHP'li Belediye Başkanı Ahmet Aras, belediye ekibinden oluşan özel bir tim kurarak, "personelim sahadayken ben eve kapanamam" dedi ve özel kıyafetler giyerek sahaya indi. Koronavirüs salgınına karşı alınan önlemleri ve yapılan uygulamaları sahada denetleyen Başkan Aras, Çevre Koruma ile Temizlik İşleri Müdürlüğü personellerinden kurulan dezenfektasyon birimine seslenerek, "Halkımızın her zamankinden daha fazla bizlere ihtiyacı var" diyerek, Bodrum'da seferberlik başlattı.

"EVDE OTURAMAM"

Belediye Başkanı Ahmet Aras, “Hizmetleri yürütürken öncelikle kendi güvenliğimizi sağlamalıyız ki gönül rahatlığı içinde görevimizi yürütelim. Bodrum’un size ihtiyacı var hem de hiç olmadığı kadar. Ben de aynı sizler gibi sahadayım. Ben evde oturup kendimi koruyamam çünkü görevim bu, halkım bana oy verirken sen bizim adımıza bu görevi yürüt, dedi. Benim personelim dışarıda çalışırken, sahadayken ben evde oturmam. Bu dönemde yaptığımız çalışmalarla ekibimizle örnek bir ilçeyiz şu anda" diye konuştu.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras dünyaca ünlü turizm kentinde koronavirüs nedeniyle ilk kaybın yaşandığını belirterek, halka seslendi ve "Gelin kendi sokağa çıkma yasağımızı kendimiz ilan edelim" dedi.

CHP'li Ahmet Aras, daha önce de, "Tüm Türkiye'yi uyarıyorum yeterli sağlık önlemlerimiz ve ekipmanlarımız yok, Bodrum'a gelmeyin sağlık ortamı olarak kaldığınız yere oranla daha güvende değilsiniz, bizim hizmetlerimiz kendimize yetmiyor, nüfus artışı tehlike ve risk boyutlarını arttırmaktan başka bir işe yaramaz" demişti.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV