'Bunlar ezan ve bayrak düşmanı, FETÖ'cü, Kandil'e çalışacaklar' 194296559

kule reklam -->

rize haber
rize haber

20 Mayıs 2019 Pazartesi

Yaş Çay üreticisine ilk günden ŞOK.

'Bunlar ezan ve bayrak düşmanı, FETÖ'cü, Kandil'e çalışacaklar'

rizenabiz468*60 -->
13 Mart 2019 Çarşamba 20:19
Bu haber 717 kez okundu
'Bunlar ezan ve bayrak düşmanı, FETÖ'cü, Kandil'e çalışacaklar'

 AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pursaklar'da yaptığı konuşmada Taksim'deki 8 Mart yürüyüşünde kadınların 'ezanı ıslıkladığı' şeklindeki iddiasını sürdürdü. Kendisine 'diktatör' diyen İsrail Başbakanı Netahyahu'ya da tepki gösteren Erdoğan, "Sen 7 yaşındaki yavruları katleden zalimsin. Biz bu ülkede hiçbir Musevi’yi hor görmedik. Bizi tahrik etmeyin" dedi. Cumhur İttifakı dışındaki partileri eleştiren Erdoğan, "Bunlar Kandil'den emir alıyor. Bunlar Kandil'e çalışacak" ifadelerini kullandı.

Pursaklar'dan rekor oy beklediğini belirten Erdoğan, "Ezanımızı hazmedemeyenler, bayrağımızı yakanlar CHP ile elele. Dörtlü çete CHP, HDP, sözde İYİ Parti bir de Saadetçik. Hepsi beraberler. Bunlara dersinizi sandıkta verin" dedi.

'KONUŞMASI SIRASINDA BİR KADINI AZARLADI'

Erdoğan konuşması sırasında sesini duyurmaya çalışan bir kadını da "Hanımefendi, hanımefendi. Hiç yakıştıramıyorum. Bitsin konuşmam ondan sonra gelir konuşuruz. Çok ayıp. Provoke etme bizi" diyerek azarladı.

'BUNLAR EZANIMIZA HOR BAKANLAR'

Konuşmasında yine mahalli idareler seçiminin 'baka sorunu' olduğunu savunan Erdoğan, "CHP bayrağı ile HDP paçavrası yan yana. Bu seçim onun için beka seçimidir. Ezanımıza hor bakanlar. Bayrağımızı yakanlar bunlar kimle el ele. CHP ile el ele. Sandığa beraber gidiyorlar. Bay Mansur bunlarla beraber mi? Dörtlü çete; CHP, HDP, sözde İYİ Parti bir de Saadetçik çıktı" dedi.

TAKSİM’DEKİ KADINLARLA İSRAİL ASKERLERİNİ KARŞILAŞTIRDI

Kadınların Taksim'deki 8 Mart eyleminde 'ezanı ıslıkladığı' iddiasını tekrarlayan ve bununla İsrail askerlerinin Mescid-i Aksa'ya girmesi arasında benzerlik kuran Erdoğan, "Ülkemizi birileri ezanı ıslıklar da İsrail durur mu? Onlar da Mescid-i Aksa'yı postallarıyla kirletmeye cüret ettiler. İsrail'in başındaki soyguncu, bu adam oradan 'Türkiye'de gazeteciler cezaevinde oradan bize ders vermesin' diyor. Ey Netanyahu kendine gel. Sen 7 yaşındaki Filistinli yavruları katleden zalimsin. Biz bu ülkede hiçbir Musevi'yi hor görmedik. Bizi tahrik etmeyin. Bunun hesabını uluslararası camiada size soracağız. Mescidimize yapılan her saldırı karşısında sessiz kalmayacağız Dışişleri Bakanıma talimatı verdim, uluslararası görüşmeleri sürdürüyor" şeklinde konuştu.

Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bölücü örgütün emrindeki parti, CHP ve İYİ Parti ile ittifakını gizleme gereği duymuyor. Saklamaya çalışsalar da ittifak gün yüzüne çıkıyor. Seçimde ittifaklarını açıkça ortaya koyamayanlar Ankara’yı nasıl açık yüreklilikle yönetecekler. Bunlar emri Kandil’den alıyor. Sizlerden bu seçimde rabiamıza daha sıkı sarılmanızı istiyorum.

'EZAN VE BAYRAK DÜŞMANLARI'

Varsa bu bayraktan rahatsızlığı olan, gidip istediği paçavranın altında ölebilir. Ama biz burada olacağız. Ezan ve bayrak düşmanları kendisine yeni çatı buldu. CHP çatısı altında, adı İYİ kendisi kötü bir partinin altında PKK'lıları sızdırmaya çalışıyorlar. Bunları belediye meclis üyesi gösterdiler. Bunlar elbette Kandil’e çalışacaklar. Biz çukur eylemlerinden sonra belediyelerden PKK’yı temizlemeye çalışırken, bunlar belediyeye taşıyor. Bunlar milleti kendileri gibi kör zannediyor. Seçim sürecinde ittifaklarını delikanlıca ortaya koyamayanlar Ankara'yı nasıl açık yüreklilikle yönetecekler. 31 Mart'ta öyle bir ders verelim ki CHP'ye oy veren kardeşlerimizi de bu adamdan kurtaralım."

'OSMANLI TOKADI BEKLİYORUM'

"Pursaklar’dan bu seçimde ezan, bayrak ve vatan düşmanlarına sandıkta şöyle sağlamından bir Osmanlı tokadı bekliyorum" diyen Erdoğan, "Ezan ve bayrak düşmanları kendilerine yeni bir çatı buldular. CHP örtüsü altında, adı 'İYİ' kendi fesat partinin makyajı altında, PKK'lılar, FETO'cular belediyelere sızdırılmaya çalışılıyor. Listelere bunları koydular. Şimdi Mansur efendinin listesinde de bunlar var. Buraya da yerleştiler. CHP’den FETÖ’cü belediye başkan adayı var" şeklinde konuştu. (HABER MERKEZİ)

rizenabiz468*60 -->

    Yorumlar

Admatic Scroll 300x250 Ad Code START --> Admatic Scroll 300x250 Ad Code END -->
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
  • batman'da büyük insanlık buluştu..
  • Nabız Gazetesi - Rize Haber , Rize Haberleri, Bölge Haberleri, Karadeniz Haber, Artvin Haberleri - 29 Mayıs 2015 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV