Bekaroğlu’ndan bağış kampanyası başlatan Erdoğan’a sert tepki
06 Haziran 2020 Cumartesi

CHP’li vekilden şok iddia; “ÇAYKUR,FETÖCÜ ÇAY TV’NİN UYDU PARASINI ÖDÜYOR”

Bekaroğlu’ndan bağış kampanyası başlatan Erdoğan’a sert tepki

Cumhuriyet Halk Partisi Millet Vekili Mehmet Bekaroğlu, corona ile mücadele kapsamında halktan destek isteyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı sert bir dille eleştirdi. "Daha önceki kampanyalarda toplanan paralar nerede" diye sordu.

31 Mart 2020 Salı 12:52
Bu haber 750 kez okundu
Bekaroğlu’ndan bağış kampanyası başlatan Erdoğan’a sert tepki
 

Cumhuriyet Halk Partisi Millet Vekili Mehmet Bekaroğlu sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlattığı kendisininde 7 Maaş bağışladığı kampanyayı sert bir dille eleştirdi.

BİZİM PLANIMIZ DEVLETE PARA VERMEK OLDU

Sosyal paylaşım platformunda "Dünyanın her yerinde, devletler, bu zor günleri atlatabilmeleri için kamu kaynaklarını vatandaşlarına vermek ile ilgili planlar açıklarlarken, bizim planımız vatandaşın devlete para vermesi olarak ortaya çıktı." dedi.

15 TEMMUZ’DA ŞEHİT VE GAZİLER İÇİN TOPLANAN PARALAR NEREDE?

Cumhuriyet Halk Partisi Millet vekili Mehmet Bekaroğlu” Elbette "biz bize yeteriz" ama Cumhurbaşkanının şu sorulara cevap vermesini istiyoruz. 15 Temmuz şehitleri ve gazileri için toplanan 338 milyon lira hak sahiplerine ulaştı mı? Beşiktaş’ta terör saldırısında şehit ya da gazi olan polislerimiz için toplanan 52 milyon lira nerede?diyerek yardım kampanyasını eleştirdi.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV