Nedim Şener bu kez Ferhat Tunç'u hedef gösterdi
10 Temmuz 2020 Cuma

FLAŞ HABER, AKP ‘li başkanın eşi ile ilgili habere yasak

Nedim Şener bu kez Ferhat Tunç'u hedef gösterdi

25 Kasım 2019 Pazartesi 12:21
Bu haber 872 kez okundu
Nedim Şener bu kez Ferhat Tunç'u hedef gösterdi
 

Daha önce Avukat Eren Keskin'i canlı yayında hedef gösteren Gazeteci Nedim Şener, bu kez Sanatçı Ferhat Tunç'u hedef aldı.

Nedim Şener bu kez IŞİD'e karşı savaşanlarla çektirdiği fotoğraflar nedeniyle Sanatçı Ferhat Tunç'u hedef aldı. Hedef gösterildiği için Twitter'da trollerin ırkçı saldırısına maruz kaldığını ifade eden Tunç, Şener'e, "İktidar yandaşlığı seni IŞİD'i bile aklamaya sürüklüyor" yanıtını verdi. Şener, daha önce de Avukat Eren Keskin'i hedef göstermişti.

Son zamanlarda hükümete yakınlığı ile bilinen Gazeteci Nedim Şener, bu kez Sanatçı Ferhat Tunç'u hedef gösterdi. Şener, 2013 yılında çekilmiş bir fotoğrafı paylaşarak Tunç’u Twitter hesabından hedef gösterdi. Şener, "Şu çocuk yaşta terörist haline getirilen çocukların bedeni üzerinden geçimini sağlayan birisin sen" dedi.

"BENİM SESİM 40 YILDIR BARIŞ VE HAKİKAT İÇİN ÇIKIYOR"

Nedim Şener'in yaptığı paylaşımlara yanıt veren Ferhat Tunç, "Benim sesim kırk yıldır barış ve hakikat için çıkıyor Nedim. Senin gibilerin ise ölüme, savaşa iştahı kabarıyor. Az söylemişim. Kendi güvencen, 'özgürlüğün' için güce teslim olacak; çoluk çocuğun, gencecik bedenlerin ölümüne alkış çalacak kadar kirlisin" dedi.

"TARİH SENİN GİBİLERİ KİRLİ SAYFASINA BİLE YAZMAYACAK"

Nedim Şener'in "Kürt düşmanı" suçlamasına da yanıt veren Ferhat Tunç, "Senin gibiler her dönemin Kürt düşmanı. Sadece Kürtlere değil, Türkiye toplumunun da zararınasın. Bugün de seçme-seçilme hakkının gasbına,çoluk çocuğu öldüren bombalara alkış tutmakla görevlisin. Mesleğinin de yüz karasısın.Tarih senin gibileri kirli sayfasına bile yazmayacak Nedim" dedi.

"YANDAŞLIK SENİ IŞİD'İ BİLE AKLAMAYA SÜRÜKLÜYOR"

Paylaştığı fotoğraflar için "Onlar, yeryüzünün en kanlı çetesi IŞİD'e karşı hepimizin güvenliğini sağlayan, Rojava'daki gençler. Dünyanın minnet duyduğu gençler" ifadesini kullanan Ferhat Tunç, Nedim Şener'e "İktidar yandaşlığın seni IŞİD'i bile aklamaya sürüklüyor" dedi.

AVUKAT EREN KESKİN'İ DE HEDEF GÖSTERMİŞTİ

Suriye'ye başlatılan askeri operasyonun değerlendirildiği bir programa katılan Nedim Şener, kendisine sosyal medya hesabından "Nedim Şener sen nasıl bir Kürt düşmanısın" diye seslenen Avukat Eren Keskin’e hakaret etmiş, "HDP ve PKK’ya yakın bir avukat" diyerek hedef göstermişti. Keskin, Şener'in kendisini hakaret ederek hedef göstermesinin ardından tehditler aldığını söylemişti.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV