SPOR Haberleri Tümü

Abdurrahim Albayrak ve eşi karantinada

 Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak’ta yeni tip coronavirüs tespit edildi.

Hürriyet gazetesi yazarı Mehmet Üstündağ, bugünkü yazısında, koronavirüs tedavisi gören Abdurrahim Albayrak’ın eşi Şükran Albayrak’ın da virüse yakalandığını ifade etti. Üstündağ, çiftin, özel bir hastanede karantina altına alındığını belirtti.

Mehmet Üstündağ, "Galatasaray’ın yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, geçen hafta koronavirüs şüphesiyle Yeşilköy’deki Acıbadem International Hastanesi’ne kaldırılmıştı. İlk testi negatif, sonraki pozitif çıkan Albayrak’ın eşi Şükran Hanım’ın da koronavirüse yakalandığını öğrendim. Karantinaya alınan çiftin tedavisi sürüyor" ifadelerini kullandı.

Mehmet Üstündağ, "Bu arada 15 Mart’ta oynanan Galatasaray-Beşiktaş maçını stadyumda izleyen, orada teknik heyet ve diğer yöneticilerle de bir araya gelen Abdurrahim Albayrak’ın hemen akabinde hastalanması, kulüpte büyük endişe uyandırdı. Tüm futbolcular ve teknik heyetin kontrolden geçirildiği, hiç kimsede virüs tespit edilmediği gelen duyumlar arasında.

Temennim, Albayrak çiftinin de bir an önce iyileşip taburcu olması..." diye belirtti.

NEGATİF ÇIKMIŞTI

Öte yandan, Abdurrahim Albayrak'ın geçen günlerdeki koronavirüs test sonuçları negatif çıkmıştı.

Albayrak son olarak Beşiktaş maçını VIP'den izlemişti. Albayrak'ın maçta kimseyle temas etmediği ve eldiven kullandığı bildirilmişti.

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz