25 Eylül 2018 Salı

Külünkoğlu FETÖ dostluğu Dekana dayandı!!!

Karakoldan çıktık canlar!

01 Kasım 2017, 11:04
Bu makale 130 kez okundu
Karakoldan çıktık canlar!
Sinem Demir

 Alakır Vadisi'nde ağır bir sosyopati, her an faili belli cinayetlere dönüşebilecek bir Hes şirketi şiddeti var. Vergi ödediğimiz kimi resmî makamların bu vakadaki rolü, bireysel adalet duyguları ile olaya ılımlı yaklaşan bazı personeller hariç tam bir facia. Facebooktaki paylaşımları için muhalifleri hapislere atmak yerine, bu potansiyel katilleri kollamayıp semirtmeyip ülkede yeni bir cinayet sektörü yaratmamaya ne der bazı güç odakları? Bir talanı,  barışla siddetsiz adil hale getirmeye çalışanlara resmî ödül bu mu! 

"Karakoldan çıktık canlar. Yuvamıza dönüş yolundayız. Altınyaka Jandarma Karakolu'ndaki ifademiz sırasında karakolda görevli olan personel bize çok iyi davrandı. Gözaltı işlemi uygulanmadı (Başta savcılık talep etmiş) Kumluca Savcılığı'nın böyle apar topar bizi ifade vermek için çağırtması ise gerçekten çok manidar son süreçte yaşadıklarımızdan sonra.
"Mala zarar vermek"
Hani HES şirketi arkamızdaki araziyi satın alıp kepçe ile kazarak doğal su kaynağımızı keserek bizi susuz bırakıp, sonra da o suyu borulara alıp önce yol kenarında yaptıkları bir hayrata oradan da yan tarafımızda satın alarak ulu meşe ağaçları yok ederek dozerlerle dümdüz ettikleri araziye kazdıkları havuza yönlendirmişlerdi ya..
İşte o araziyi çevirdikleri telleri yatırmışız..
Bunu iddia eden (bize suçlamayı yapanın ismi verilmedi) hatta Tuğba ile Birhanı bizzat dün gece bu telleri yatırırken gördüğünü söylemiş.. Bu şahıs, büyük ihtimalle, ifademizde de beyan ettiğimiz üzere, zaten etrafta başka kimse de yok, 1 ay kadar önce bizi tehdit suçundan 5 ay ertelemesiz hapis cezası alan (sabıkası yüzünden) ve halen tutuklanmayıp arazimizin etrafımızda dolanan HES bekçisidir.
Savcı bakalım mahkemeye sevkedecek mi bu inanılmaz komplo olayını göreceğiz hepbirlikte.
Yanımızda tanıklarımız var.
Olay saatinin kamera kayıtları var.
Öncesinde gerçekleştirdikleri onca dolap düzen var hukuki olarak da tescilli.
Bu arada ifade vermeye gelirken cidden gördük. Bizim taraftaki tel örgülerin 5-10 metrelik kısmı yere doğru yatırılmıştı.
Ayrıca bu bize ismi açıklanmayan "görgü tanığı" hakkında da 'iftira davası' açacağız.
Masum ve savunmasız canlıların yaşamını barış ve hukuk çerçevesinde savunmaya sonuna kadar devam edeceğiz.
Bizleri düşünen, arayan soran, duasını, iyi dileklerini esirgemeyen tüm can dostlara selam olsun. Birhan&Tuğba Alakır"

468x60 -->

    Yorumlar

300x250, oluşturulma 19.10.2010 -->
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
  • batman'da büyük insanlık buluştu..
  • Nabız Gazetesi - Rize Haber , Rize Haberleri, Bölge Haberleri, Karadeniz Haber, Artvin Haberleri - 29 Mayıs 2015 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV