Sinop, Ayancıkta Genç kızlar neye isyan etti?

banner100

13 Ağustos 2020 Perşembe

Türüt’ün FETÖ’den yargılanması devam eden eşi !

Sinop, Ayancıkta Genç kızlar neye isyan etti?

Tecavüz girişiminde bulunan zanlılar gözaltına alınıp serbest bırakıldı

28 Temmuz 2020 Salı 09:48
Bu haber 1736 kez okundu
Sinop, Ayancıkta Genç kızlar neye isyan etti?
Sinop'un Ayancık ilçesinde Serpil Ü. ve beraberlerindeki kuzenlerinin bulunduğu otomobilin önü kesildi. Taciz edildiler, anlattıklarına göre de tecavüzden de son anda kurtuldular.  Genç kızların şikayeti üzerine zanlılar jandarma tarafından gözaltına alındı ancak ifade sonrası serbest bırakıldı.

KRT WEB ÖZEL HABER

Olay Sinop'un Ayancık ilçesinde yaşandı. Sahilde vakit geçiren Serpil Ü. ve kuzenleri eve dönmek için gece 23:00 sularında yola çıktı.

Ailenin geri kalanı ise başka bir araçla daha sonra yola koyuldular. 

Kısa süre sonra Serpil Ü. ve kuzenlerinin olduğu otomobil takip edilmeye başlandı. Takibin ardında kadınların bulunduğu otobilin önü Karacaköy mevkiisindeki ormanlık, tenha bir yerde kesildi. 

Yolu kesen 4 erkek şahıs kadınlara laf atmaya başladı, taciz etti. Tam araca yaklaşıyorlardı ki kızının arkasında diğer araçla gelen Zeki Ü. olay yerine vardı. 

Kızına ve yeğenlerine tacizde bulunan M.Ç. beraberindekilere çıkıştı, "yaptığınız aypı değil mi?" diye sordu. Otomobildekiler olay yerinden uzaklaştı.

Serpil Ü. ise olayı jandarma ekiplerine bildirdi, araçlarının önünü kesen otomobilin plakasını verdi. Jandarma kısa sürede olay yerine geldi. 

Yolun neden kapalı olduğunu sormaya gelen şahsın taciz edenler arasında bulunduğunu jandarmaya söylen Serpil Ü. olayı anlattı.

Ardından tacizde bulunduğu iddia edilen şahıslar ve jandarma arasında kovalamaca başladı. M.Ç. ve yanındakiler jandarmanın 'dur' ihtarına uymayarak kaçtılar. Serpil Ü. ve babası jandarmaya giderek şikayetçi oldu. 

GÖZALTINA ALINIP SERBEST BIRAKILDILAR

Genç kızların şikayetiyle de zanlılar jandarma tarafından gözaltına alındı. Ancak ifade işlemleri sonrası zanlılar savcı tarafından serbest bırakıldı.

GENÇ KIZLAR İSYAN ETTİ

Tecavüz zanlılarının serbest bırakılmasına genç kızlar isyan etti. Serpi Ü., KRT'ye yaptığı açıklamada, "Tutuklanmaları için tecavüze uğrayıp öldürülmemiz mi gerekiyordu?" dedi.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
ARŞİV