18 Ekim 2017 Çarşamba

Çay TV sahibi Külünkoğlu hakkında FETÖ'dan suç duyurusu

Gülen kalmadı İsmailağa verelim!

11 Ağustos 2017 Cuma 13:47
Bu haber 217 kez okundu
Gülen kalmadı İsmailağa verelim!

 Yenişafak, 'İsmailağa bayrama hazır' diyerek İsmailağa cemaatine kurban bağışı çağrısı yaptı.

Gülen cemaatinin boşluğunu diğer tarikat ve cemaatlerin doldurduğunun bir kanıtı da Yenişafak'tan geldi. Yeni gözde 'İsmailağa cemaati' için kurban bağışı çağrısı yapan Yenişafak'ın cemaat demekten kaçınması dikkat çekti.

Yenişafak  bugün internet sitesinde 'İsmailağa Kurban organizasyonu bayrama hazır' başlığıyla yaptığı haberde, vatandaşları bağış yapmaya çağırdı.

İsmailağa için cemaat terimini kullanmaktan kaçındığı dikkat çeken Yenişafak'ın haberinde bol bol İsmailağa cemaatinin fotoğrafları, sloganları da kullanılarak şöyle dendi:

"İsmailağa, Kurban ibadetini yerine getirecek olan vatandaşlar için önemli bir programı hayata geçirmeye hazırlanıyor. Bu kapsamda İsmailağa, kurban bağışlarını kabul edecek.

İsmailağa Kurban organizasyonu, çalışmaların daha sağlıklı ilerlemesi için bir de çağrı hattı kurdu. Bir telefonla kurban bağışçıları gerekli tüm süreci sorunsuz bir şekilde tamamlayabilecek..

'Rabbin için kurban kes' sloganıyla başlatılan yardım kampanyası, Kurban bayramından sonra da ihtiyaç sahiplerine bayramı yaşatacak." 

468x60 -->

    Yorumlar

300x250, oluşturulma 19.10.2010 -->
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
  • batman'da büyük insanlık buluştu..
  • Nabız Gazetesi - Rize Haber , Rize Haberleri, Bölge Haberleri, Karadeniz Haber, Artvin Haberleri - 29 Mayıs 2015 Manşeti
KARİKATÜR
ARŞİV