17 Ocak 2019 Perşembe

FETÖ dan tutuklanan Tek Gıda'nın suçladığı savcıdan mesaj var

Polisler sokağa çıktı

10 Aralık 2018 Pazartesi 09:16
Bu haber 458 kez okundu
Polisler sokağa çıktı

 Emekli polisler, 3600 ek göstergenin bir defaya mahsus olmak üzere tüm emniyet teşkilatı personeline verilerek, ekonomik mağduriyetlerinin ortadan kaldırılmasını talep etti.

Türkiye Emekli Polisler Platformu, özlük hakları ile ilgili basın açıklamasında bulundu. Sıhhiye, Abdi İpekçi parkında basın açıklaması yapmak isteyen emekli polislere Valiliğin izin vermediği belirtildi. Valiliğin eylem için Millet Bahçesi yapılması planlanan, şehirden uzak, acemi sürücülerin araç sürdüğü eğitim pisti gibi kullanılan bir yere izin vermesi dikkat çekti.

Açıklama metnini okuyan Emekli Başkomiser Orhan Uğur Ergün, “Çalışma ve emeklilik koşulları insan onuruna yakışmayan, sorunlarına çözüm bulacak muhatabı bulamayan emekli emniyet mensupları 150 bin emeklisi, 285 bin aktif çalışanı ve aileleri ile birlikte 2 milyonluk bir bütündür. Emeklisi, aktif çalışanı ve aileleri ile birlikte tüm emniyet teşkilatının talebi, emekli olunca kesilen Aile Yardımı Ödeneğinin, Emniyet Hizmetleri Tazminatının emekli maaşlarına eklenmesi ve eğitim farkı gözetmeksizin 3600 ek göstergenin, bir defaya mahsus olmak üzere tüm Emniyet Teşkilatı personeline de verilerek, ekonomik mağduriyetlerinin ortadan kaldırılmasıdır” talebinde bulundu.


468x60 -->

    Yorumlar

Admatic Scroll 300x250 Ad Code START --> Admatic Scroll 300x250 Ad Code END -->
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
  • batman'da büyük insanlık buluştu..
  • Nabız Gazetesi - Rize Haber , Rize Haberleri, Bölge Haberleri, Karadeniz Haber, Artvin Haberleri - 29 Mayıs 2015 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV