Rusya'dan flaş karar!

kule reklam -->

21 Nisan 2019 Pazar

Yüce’nin genel müdürlük yaptığı 2003-2011 yılları arasında da ÇAYKUR zarar etmiş,

Rusya'dan flaş karar!

rizenabiz468*60 -->
07 Nisan 2017 Cuma 13:00
Bu haber 389 kez okundu
Rusya'dan flaş karar!

 Rusya Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "6 Nisan'ı 7 Nisan'a bağlayan gece ABD İdlip'deki kimyasal saldırı olayını kullanarak Suriye'nin hükümet birliklerine ateş açtı.

ABD olayı çözmekten kaçınarak güç gösterisine ve uluslararası terörizmle mücadele eden ülkeden askeri eyleme gitti" denildi ve şu uyarı yapıldı:

"Rusya tarafı ABD ile imzalanan Suriye'deki operasyonlar sırasında olumsuz olayları önlemek amacıyla imzalanan memorandumu iptal ediyor."

Rusya Dışişleri Bakanlığı açıklaması şöyle devam etti:

"ABD dünyadaki mevcut sorunları daha da kötüleştiren ve uluslararası güvenlik için tehdit oluşturan bu tür düşünmeden atılan adımları ilk kez sergilemiyor. ABD ve diğer ülkelerin hükümetin onayı olmadan veya birleşmiş milletler güvenlik konseyinin kararı olmadan Suriye topraklarında olması uluslararası kuralların sert bir ihlalidir. Eskiden bu terör ile mücadele görevi adı altında anlatılırken şimdi Suriye'nin egemenliğine karşı yapılan agresif bir eylemdir. ABD'nin bugün aldığı kararlar Rusya ve Amerika'nın ilişkilerine daha fazla zarar veriyor."

rizenabiz468*60 -->

    Yorumlar

rizenabiz300*250 -->
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
  • batman'da büyük insanlık buluştu..
  • Nabız Gazetesi - Rize Haber , Rize Haberleri, Bölge Haberleri, Karadeniz Haber, Artvin Haberleri - 29 Mayıs 2015 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV