Türbanlıların bekarlığa veda partisi Abdurrahman Dilipak'ı kızdırdı

banner100

09 Ağustos 2020 Pazar

Türüt’ün FETÖ’den yargılanması devam eden eşi !

Türbanlıların bekarlığa veda partisi Abdurrahman Dilipak'ı kızdırdı

14 Temmuz 2019 Pazar 02:01
Bu haber 2052 kez okundu
Türbanlıların bekarlığa veda partisi Abdurrahman Dilipak'ı kızdırdı
 Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak “’Parti’ değil ‘Party’” başlıklı bir yazı kaleme aldı.

Dilipak yazısında güncel siyaseti kendi penceresinden yorumladıktan sonra, son dönemde muhafazakar camianın yaptığı kutlamalara, etkinliklere değindi.

“SİYASİLERİMİZ, BÜROKRASİMİZ BENZER BİR AKIL TUTULMASI VE AHLAK ZAFİYETİ İÇİNDE”

“Parti değil Party’yi konuşacağız” diyen Dilipak, yazısını şöyle sürdürdü:

“Kadın, aile, cinsiyet eşitliği, gençlik, aile, fuhuş, uyuşturucu bağımlılığı, marka ve lüks tutkusu, Piercing, Tatto, Moda derken geldiğimiz noktayı yazacağım bugün.

Bizim ‘Modern muhafazakârlar’ın geldiği nokta dudaklarınızı uçuklatacak noktaya geldi... Ha! Unutmadan, artık su geçiren oje ve abdeste mani olmayan dudak boyalarımız var. Helal likör, bira, şarap ve şampanyalarımız da var. Yakında rakı, votka da çıkar. Tabii ki, onlar da ‘Helal’ etiketli satışa sunulacak! Hani biz onlara benzemeyecektik!?

Bakın siyasilerimiz, bürokrasimiz benzer bir akıl tutulması ve ahlak zafiyeti içinde. ‘Bebeğin Cinsiyetini Tahmin Partisi’ diye bir parti duydunuz mu siz! Yok yok, en ilginci ‘After Umre Party’si! ‘Umrah Celebraty’ veya ‘Umrah Mubarak’ gibi yapılan, geleneksel kutlama ziyaretleri, törenleri yapılır ama bunlar doğrudan ‘Party’ dedikleri şey yapıyorlar...

Eskiden Hac ve umreden dönenlerin evinde tebrik ziyaretleri olur, gelenlere tesbih ve seccade hediye edilirdi ama bu işin bir adabı olur. Rock müzik eşlinde ‘Zikir party’si bile var artık: ‘Tarikat dance Party’. ‘Yatta Happy Birthday Party’ gibi rezaletler de yok değil. Hepsi ‘tesettürlü’ tabii!”

“BUNUN NERESİNDE DİN YA DA AHLAK VAR”

Abdurrahman Dilipak yazısını şöyle sürdürdü:

“Ramazan İftarı’nı da ‘Party’ye dönüştürenler var. Süs, şatafat, müzik, kadınlı erkekli rengarenk giysiler içinde semazenlerle başlıyor ve devam ediyor. Baby Shower Party diye ‘Bebek doğmadan önce party’si de çıkmış. ‘Bebeğin cinsiyetini tahmin etme party’si de var, yakında ‘konuğun cinsiyetini tahmin etme partisi’ de yaparlar! ‘Kız çocuğa 6. Ay kınası’.

‘Kur’an’a geçince’, ‘Hatim edince’, ‘Hafız olunca’ elbette bir araya gelelim. Hani sünnet düğünü gibi. Bakın bazı yerlerde artık Sünnet düğününde kadın oynatanlar bile var. ‘Bekarlığa veda partisi’ adı altında fuhşa özendirenler de çıktı. Ama hatim merasiminin arkasından, güya gençleri bu işe özendirelim diye ‘Funny zikir dance Party’sine dönerse bu iş, din oyuncak haline getirilir.

‘Bekarlığa Veda Partisi”nin tesettürlüsü için şu adrese bakın bakalım bir. Lüks, israf, ne istersen var. Bunun neresinde din ya da ahlak var!”

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV