SAĞLIK ALANINDA İLK KAYIP!
31 Mart 2020 Salı

Çaykur'da korona virüs alarmı! virüs işçilere bulaştı

SAĞLIK ALANINDA İLK KAYIP!

25 Mart 2020 Çarşamba 17:50
Bu haber 1000 kez okundu
SAĞLIK ALANINDA İLK KAYIP!
33 Yaşındaki Genç Bir Sağlık Çalışanı Kadın Arkadaşımız Yeni Koronavirüs' ten Öldü


İstanbul' da Acıbadem International Hastanesi' nde çalışan 33 yaşındaki Dilek Tahtalı, 10 Mart 2020 tarihinde yakalandığı yeni koronavirüs' ten kaynaklı hastalıktan dolayı, tedavi gördüğü Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi' nde yaşam mücadelesine yenik düştü ve öldü.


www.gercekgundem.com' un edindiği bilgiye göre, hayatını kaybeden sağlık çalışanı Dilek Tahtalı' nın CHP 24. Dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal' ın yeğeni olduğu ve 12 gündür karantinada bulunan Tahtalı' nın ailesinin ise test sonuçlarının negatif çıktığı öğrenildi.

KORONAVİRÜS TANISI KONULMUŞTU

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi tarafından düzenlenen hastane muayene formunda, 23 Mart 2020 tarihinde 33 yaşındaki Dilek Tahtalı için yeni koronavirüs (Covid-19) tanısı konulmuştu.

Cumhuriyet.com.tr' ye konuşan Ramis Topal yeğeninin yeni koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdiğini doğruladı. Topal, yeğeninizin kronik bir rahatsızlığı var mıydı? sorumuz üzerine, "Sadece romatizmal bir rahatsızlığı vardı doğuştan olan. Devamlı tedavi görüyordu hastanede" dedi. Yeğeninin çalıştığı hastanede hastaları karşılama görevinde bulunduğunu belirterek, "Grip olduğunu düşünerek hastaneye gitmiş. Önce Cerrahpaşa' ya gitmiş. Biz rapor aldıktan sonra emin olduk koronavirüs olduğunu." dedi.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV