Hemşireden “korkuyorum“mesajı!!!

banner100

08 Ağustos 2020 Cumartesi

Türüt’ün FETÖ’den yargılanması devam eden eşi !

Hemşireden “korkuyorum“mesajı!!!

sizde korkun!

28 Mart 2020 Cumartesi 19:39
Bu haber 1083 kez okundu
Hemşireden “korkuyorum“mesajı!!!
 Türkiye, İstanbul Altunizade,  Acibadem hastanesinde görevli yoğun bakım Hemşiresi Gizem Özdemir,  “korkuyorum”  diyerek, özel Facebok sayfasından fotoğraflarının da yer aldığı, koron virüs çalışmamaları ile ilgili paylaştığı duygusal mesajlarını konuşuyor.

İşte hemşire Özdemir’in “korkuyorum” diye yazdığı o paylaşımlar.

Korkuyorum! Yoğun bakım hemşireliğinde 6. Yılım dün tuttuğum 24 saatlik nöbetim kadar kötü bir çalışma hayatım olmadı.

Korkuyorum bana bulaşmasından değil, taşıyıcı olmaktan korkuyorum annemin babamın baba anemin, dedemin benim baktığım hastalar gibi olmasından korkuyorum.

 Sevdiklerime zarar gelmesinden korkuyorum. Birilerinin hayatlarına dokunuyorum ama o dokunduklarım benim hayatıma dokunmasın korkuyorum.

Çok acı çok

Buralar da herkes her şeyi dalgaya alıp paylaşımlarda bulunuyor ne kadar ciddi bir durum içindeyiz ben dün gece ki 24 saatimde çok net anladım hastalar var ölmemek için direnen solunum cihazına bağlı yada oksijen açlığı çekiyor ama yine de yakınlarına haber vermeye çalışan hastalar var sonra birde onların bir kaç eşyası var ama kimseleri yok ,çok acı bu hastalık sizi yapayalnız bırakıyor çok acı !

Kafayı yiyebilirim korkuyorum

Ben kendimde yapayalnızım evimin içinde hastanede kendimi nasıl izole edebilirim diye düşünüp kenara çekilmekten kafayı yiyebilirim korkuyorum.

Lütfen korkun

Artık lütfen bir kenara bırakın tbt’yi, meydan okumayı, dalga geçmeyi ciddi bakın bu işe benim korkumu paylaşın bu hastalığa yakalandığınız da sağlık ekibinin bizim elimizden gelen yapabildiği şeyler çok sınırlı çok kısıtlı lütfen korkun ve artık bir şeylerin farkına varın !

Size bakan da bir can

Önlüklerle maskelerle baretle çalışmak insan vücuduna zarar veren en kötü şey ne kadar terlettiğini vücudunuza nasıl izler bıraktığını bilemezsiniz ve unutmayın size bakan da bir can lütfen kendinize dikkat edin!

İşte 
Gizem Özdemir hemşirenin o fotoğrafları    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV